Działka, ul. Dębina
Dębina, Drogomyśl, śląskie
- 210 000 zł
- 1 118 m²
- 187,84 zł/m²
Wiesława Potempa
Skontaktuj się
Działka, ul. Dębina
Dębina, Drogomyśl, śląskie
zaktualizowane:
12 maja 2026
Działka, ul. Dębina
Zaktualizowane: 12 maja 2026
210 000 zł 1 118 m² 187,84 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 210 000 zł (187,84 zł/m²)
- Działka: 1 118 m²
- Źródło: biuro nieruchomości: Nieruchomości Wiesława Potempa, zaktualizowane: 12.05.2026
- numer ogłoszenia: NST-GS-722
Lokalizacja
- Adres: Dębina, Drogomyśl, Strumień, cieszyński, śląskie
Opis nieruchomości
DZIAŁKA MIESZKANIOWA **1118m2**
Prezentuję do sprzedaży nieruchomość gruntową o powierzchni około 1118 m2 zlokalizowaną w Drogomyśl przy ulica Dębina, na granicy Ochab, około 1000 m od drogi krajowej Wiślanka.
Przepiękna okolica domów jednorodzinnych, lasów.
Oferta kierowana do osób ceniących sobie ciszę i spokój.
Parcela płaska o kształcie przypominający prostokąt.
W całości (budowlana), przeznaczona pod budowę domu. (...)